Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
 

 
  1. Úvod
  2. Obchodné podmienky
  3. Odstúpenie od zmluvy
Odstúpenie od kúpnej zmluvy

Odstúpenie od kúpnej zmluvy do 14 pracovných dní.

V súlade so zákonom 108/2000 Z.z. má odberateľ právo na odstúpenie od kúpnej zmluvy do 14 pracovných dní. Toto právo je možné uplatniť len v prípade, keď tovar NEBOL prevzatý osobne, ale bol doručený ( prostredníctvom Slovenskej pošty, kurérom, atď...).

Lehota na odstúpenie od zmluvy uplynie po 14 dňoch odo dňa, keď Vy alebo Vami určená tretia osoba s výnimkou dopravcu prevezme tovar.

Pri uplatnení práva na odstúpenie od zmluvy nás informujte o svojom rozhodnutí odstúpiť od tejto zmluvy jednoznačným vyhlásením (napríklad listom zaslaným poštou alebo e-mailom) na adrese Réka Ledeczká, Ružový háj 1369/34, 929 01 Dunajská Streda tel.: +421 907502129, e-mail: info@babykids.sk. Na tento účel môžete použiť elektronický formulár na odstúpenie od zmluvy.

Ak využijete túto možnosť, prijatie odstúpenia od zmluvy Vám bezodkladne potvrdíme e-mailom.

Lehota na odstúpenie od zmluvy je zachovaná, ak zašlete oznámenie o uplatnení práva na odstúpenie od zmluvy pred tým, ako uplynie lehota na odstúpenie od zmluvy.

Po odstúpení od zmluvy Vám vrátime všetky platby, ktoré ste uhradili v súvislosti s uzavretím zmluvy, najmä kúpnu cenu vrátane nákladov na doručenie tovaru k Vám. To sa nevzťahuje na dodatočné náklady, ak ste si zvolili iný druh doručenia, ako je najlacnejší bežný spôsob doručenia, ktorý ponúkame. Platby Vám budú vrátené bez zbytočného odkladu, najneskôr do 14 dní odo dňa, keď nám bude doručené Vaše oznámenie o odstúpení od tejto zmluvy. Ich úhrada bude uskutočnená rovnakým spôsobom, aký ste použili pri Vašej platbe, ak ste výslovne nesúhlasili s iným spôsobom platby, a to bez účtovania akýchkoľvek ďalších poplatkov. Platba za zakúpený tovar Vám bude uhradená až po doručení vráteného tovaru späť na našu adresu alebo po predložení dokladu jednoznačne preukazujúceho zaslanie tovaru späť podľa toho, čo nastane skôr.

Zašlite nám tovar späť poštou ako list prvej triedy alebo ako balík prvej triedy na našu adresu najneskôr do 14 dní odo dňa uplatnenia práva na odstúpenie od zmluvy. Lehota sa považuje za zachovanú, ak tovar odošlete späť pred uplynutím 14-dňovej lehoty. Odporúčame Vám poslať tovar doporučene. Priame náklady na vrátenie tovaru (najmä poštovné a balné) znášate Vy, okrem prípadov, ak by mal vracaný tovar vady alebo ak by nemal Vami pri jeho objednaní výslovne vymienené vlastnosti.

Zodpovedáte iba za akékoľvek zníženie hodnoty tovaru v dôsledku zaobchádzania s ním iným spôsobom, než aký je potrebný na zistenie povahy, vlastností a funkčností tovaru.

V prípade, ak máte pochybnosti o tom, akým spôsobom odstúpiť od zmluvy, alebo ak máte akékoľvek otázky, kontaktujte nás na info@babykids.sk

Adresa pre vrátenie tovaru:

Réka Ledeczká

Ružový háj 1369/34

929 01 Dunajská Streda